AUTOMAT LATA 80 – 990 zł

KONSOLE DO GIER RETRO WYNAJEM

Opis Ogólny
Naszym Klientom oferujemy automaty zręcznościowe typu Arcade na wynajem. W latach 80-tych XX wieku automaty zręcznościowe były obok flipperów jedną z głównych atrakcji w salonach gier. Dzisiaj są to przede wszystkim konsole retro do gier, których wynajem proponujemy organizatorom imprez tematycznych. Nasza oferta na wynajem maszyn obejmuje wyłącznie odnowione automaty zręcznościowe, które wyróżniają się doskonałym stanem wizualnym i technicznym.
Retro automaty Arcade to obowiązkowe atrakcje na imprezy, eventy firmowe, a także spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje i pikniki. Z atrakcji mogą korzystać zarówno dorośli, jak i młodsi uczestnicy wydarzenia. To świetna rozrywka dla osób w każdym wieku. Konsole retro do gier zręcznościowych doskonale komponują się z fipperami, które również mamy w ofercie.

atrakcje na imprezy firmowe

konsole do gier retro i atrakcje na imprezy firmowe wynajem

AUTOMATY ZRĘCZNOŚCIOWE ARCADE WYNAJEM

Automaty zręcznościowe retro Arcade na wynajem idealnie pasują na imprezę o tematyce „Casino”  „Retro” czy „Las Vegas”. Wśród gier znajdziemy znane wszystkim tytuły, takie jak: Metal Slug, Pacman, Mario Bros, Tetris czy Contra. Retro automaty do gier posiadają programy dla dwóch osób, gdzie można zmagać się w trybie dwuosobowym.
Większość gier dostępnych na naszych automatach daje możliwość rywalizacji. Taką grą jest m.in. Street Fighter II, w której stoczymy pojedynki na pięści. Wiele programów pozwala graczom współpracować i np. wspólnie walczyć z siłami zła. Idealnym przykładem takiej gry jest „Metal Slug”.
Do poruszania się w grze służy joystick oraz 6 przycisków akcji. Dzięki prostej konstrukcji każdy gracz poradzi sobie z obsługą konsoli bez najmniejszego problemu. Dla jeszcze większej personalizacji urządzeń możemy nałożyć branding na nasze maszyny retro z logotypem Twojej firmy. Automaty to doskonałe atrakcje na imprezy firmowe czy targi tematyczne, które z pewnością przyciągną do stoiska potencjalnych kontrahentów i klientów.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 60 cm, długość 75 cm, wysokość 170 cm

Przykładowe gry
konsole do gier retro wynajem

automaty zręcznościowe arcade wynajem

automaty zręcznościowe arcade wynajem

automaty zręcznościowe arcade do gier dla dwóch osób wynajem