AUTOMAT ARCADE – 990 zł

ORYGINALNE KONSOLE RETRO

Opis Ogólny
Naszą specjalnością są retro atrakcje eventowe na wynajem, które dostarczamy wraz z profesjonalną obsługą na imprezy dla firm, eventy branżowe, pikniki rodzinne oraz inne wydarzenia. W ofercie obok flipperów znajdziecie Państwo również retro automaty do gier zręcznościowych na wynajem. Nasze atrakcje na imprezy dla firm w stylu lat 90-tych to oryginalne konsole RETRO. Odkupujemy je od właścicieli dawnych salonów gier i poddajemy kompleksowej renowacji. To sprawia, że automaty Arcade wyróżniają się doskonałym stanem wizualnym i technicznym. Dodatkowo bardzo dobrze wpisują się w tematykę każdej imprezy w stylu lat 90-tych ubiegłego wieku.

Urządzenia stanowią uniwersalną formę atrakcji. Bawić się na niej mogą zarówno dorośli uczestnicy imprezy, jak i młodzież, a nawet dzieci.

automaty do gier retro wynajem

oryginalne konsole retro jako atrakcje na imprezy dla firm wynajem

RETRO ATRAKCJE WYNAJEM

Jakie automaty zręcznościowe oferujemy?
Nasza oferta obejmuje oryginalne konsole retro, co przekłada się na możliwość wyboru gier spośród wielu znanych i lubianych tytułów. Są to między innymi: Metal Slug, Pacman, Mario Bros, Tetris czy Contra. Dodatkowym atutem oferowanych maszyn jest możliwość przeprowadzenia rozgrywki jedno- i dwuosobowej. Część z dostępnych gier opiera się na rywalizacji między zawodnikami, podczas gdy inne wymagają od nich współpracy w walce z przeciwnikiem.

Jak bawimy się na automatach zręcznościowych Arcade?
Obsługa automatów zręcznościowych nie jest trudna, ale wymaga od gracza odpowiedniej koordynacji i szybkości reakcji, co czyni rozgrywki jeszcze bardziej emocjonujące. Ponadto, gracze poruszają się w grze przy pomocy joysticka oraz 6 przycisków akcji.

AUTOMATY DO GIER RETRO NA WYNAJEM

W zależności do specyfiki organizowanej imprezy oraz oczekiwań Klienta konsole możemy spersonalizować i nałożyć na nie branding z logo organizatora. Nasze retro automaty do gier zręcznościowych na wynajem doskonale sprawdzają się podczas różnych imprez tematycznych. Ponadto mogą stanowić indywidualną atrakcję lub element zestawu. Automaty Arcade wchodzą między innymi w skład Zestawu Casino.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 60 cm, długość 75 cm, wysokość 170 cm

Przykładowe Gry
oryginalne konsole retro jako atrakcje na imprezy dla firm w stylu lat 90 wynajem

oryginalne konsole retro jako atrakcje na imprezy dla firm wynajem

maszyny na imprezy w stylu lat 90

maszyny na imprezy w stylu lat 90