AUTOMAT RETRO ATARI PONG

wynajem automatów do gier arcade

ATARI PONG WYNAJEM

Ta prosta i znana na całym świecie symulacja gry w tenisa może być jedną z atrakcji na Twoim spotkaniu, imprezie czy stoisku targowym. Automat retro Atari Pong wynajem został umieszczony w estetycznym stoliku, przy którym gracze doświadczą niepowtarzalnych emocji.
Dzięki niemu będą mogli oni wrócić wspomnieniami do tamtych lat, kiedy zaczęły pojawiać się pierwsze gry zręcznościowe.
Nasza firma prowadzi wynajem atrakcji takich jak retro konsola, automat atari, stoły do gier, piłkarzyki i flippery na eventy, a także uatrakcyjnia playroom w firmach.
Zapraszamy do kontaktu, aby poznać naszą bogatą ofertę.

Wynajem automatów do gier Arcade Atari Pong

Atari Pong powstał na wzór pierwotnej symulacji gry w tenisa stołowego. Przywraca kultową klasykę gier wideo, ale nie w pikselowej wersji, jaką dobrze znamy. Nowatorski stół zawiera fizyczną piłkę i wiosła, które poruszają się poprzez umieszczone pod nimi magnesy. Zadaniem współzawodników jest zdobycie jak najlepszego wyniku punktowego. Ich rezultaty wyświetlają się na zegarze, jaki został umieszony na planszy.
Po uderzeniu piłki w bandy natychmiast pojawiają się efekty dźwiękowe i świetlne, które podkreślają wyjątkowy charakter atrakcji. Sterowanie odbywa się za pomocą gigantycznego pokrętła, dzięki któremu poruszają się wiosła. Aby zaserwować piłkę, wystarczy nacisnąć pomarańczowy przycisk. Rozgrywkę można sobie utrudnić wybierając jeden z trzech trybów prędkości piłki. Wygrywa ten, kto przez czas trwania rywalizacji zdobędzie najwięcej punktów.

Stoły do gier zręcznościowych na wynajem

Retro konsola, którą przeznaczyliśmy na wynajem sprawia, że gracze jak i oglądający ich zmagania świetnie się bawią. Nowatorski sposób gry w Atari pozytywnie zaskoczy niejednego użytkownika.
W tym samym czasie dostarcza wiele pozytywnych emocji i przezabawnych reakcji. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do stoiska targowego, atrakcja na evencie i imprezie integracyjnej. Również pracownicy pomiędzy realizacją zadań mogą sobie zrobić przerwę na grę w playroom, która ich zrelaksuje.
Nasze maszyny są zadbane i w pełni funkcjonale. Przed każdym wydarzeniem, imprezą, spotkaniem czy eventem dokonujemy ich przeglądu, a także dbamy o estetyczny wygląd urządzeń.

Dane Techniczne
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 74 cm, długość 125 cm, wysokość 50cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 125 cm, wysokość 50 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (min. szerokość 84 cm, długość 160 cm)

wynajem atrakcji do strefy rozrywki

stoły do gier arcade retro kosola wynajem automatów

Wynajem atrakcji i automatów retro konsoli

wynajem automatów do gier arcade

retro konsola i stoły do gier wynajem

wynajem atrakcji do gameroom dla firm do biura

Proponujemy wynajem retro atrakcji Atari Pong i automatów arcade gier zręcznościowych do firmowych playroom oraz centrów handlowych, a także na imprezy integracyjne, firmowe i spotkania tematyczne.