FLIPPER STAR WARS

konsole retro i flippery filmowe wynajem

FLIPPER GWIEZDNE WOJNY WYNAJEM

Opis Ogólny
Filmowa trylogia z lat 80-tych XX wieku skradła miliony serc na całym świecie, również w Polsce. Flipper Gwiezdne Wojny przeznaczony na wynajem z pewnością znajdzie licznych fanów. To z myślą o nich i organizatorach imprez tematycznych oferujemy konsole retro na wynajem. To one doskonale wpisują się w tematykę imprez filmowych, kosmicznych oraz wydarzeń poświęconych Gwiezdnym Wojnom.
Jedną z nich jest oryginalny flipper STAR WARS, który odrestaurowaliśmy, aby dostarczał uczestnikom Państwa eventów jak najwięcej rozrywki i emocji. To, co sprawia, że oferowany na wynajem flipper STAR WARS jest inny niż pozostałe automaty zręcznościowe to miecz JEDI, który zapala się podczas gry.

Warto również wspomnieć o tym, że na ówczesne czasy maszyna STAR WARS dysponowała najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną technologią – wyświetlaczem z efektem „HOLOGRAMU”. Hologram dostarcza jeszcze więcej wrażeń i sprawia, że obok naszego flippera nie sposób przejść obojętnie.

FLIPPERY FILMOWE WYNAJEM

Wynajem szafy grającej STAR WARS polecamy przede wszystkim organizatorom imprez kosmicznych oraz pozostałych imprez tematycznych nawiązujących do Gwiezdnych Wojen. Flippery filmowe mogą być również oferowane na wynajem w zestawie z innymi urządzeniami – Zestaw Kosmiczny.

konsole retro i flippery filmowe wynajem

konsole retro i flippery filmowe wynajem

Oryginalny tytuł – „STAR WARS EPISODE I”
Scenariusze gry są oparte na misjach z filmu STAR WARS

KONSOLE RETRO WYNAJEM

Fabuła
Star Wars to maszyna z serii Pinball 2000, która zapewnia nam mnóstwo technologicznych nowości względem maszyn z lat 80., takie jak na przykład umożliwiające jeszcze większą ingerencję w rozgrywkę przyciski akcji. Celem gry jest zdobycie miana ducha JEDI, które możemy uzyskać przechodząc przez kolejne etapy gry i zdobywając kolejne jej poziomy. Oferowany przez nas na wynajem flipper Star Wars pozwala na realizację rozgrywki na 3 poziomach: Młodzieży, Rycerza i Mistrza. Tryby oraz misje, do których trafiamy są częściowo losowe.

NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!

Pokonaj Dart Maul w pojedynku na miecze świetlne. Jednak zanim będziesz mógł stanąć do pojedynku, musisz przeliterować słowo JEDI wypełniając jedną z 13 misji, które na Ciebie czekają. W jednej z nich Twoim zadaniem jest przerwanie transportu druidów bojowych, w innej pomoc Ankinowi Skywalkerowi w ukończeniu wyścigu. Niezależnie od tego, na jaką misje natrafisz, Twój wkład w rozwój rozgrywki będzie bardzo znaczący. Każde odbicie kuli może zaważyć na wygranej, a scenariuszów rozgrywki jest tak wiele, że na pewno szybko nie odejdziesz od naszej maszyny. Elementem, który dodaje smaczku zabawie jest efektowny miecz JEDI, który znajduje się po prawej stronie blatu i świeci na zielono. Nie pozwól aby zgasł.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 75 cm, długość 140 cm, wysokość 190 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

pinball star wars gwiezdne wojny wynajem

fliper star wars gwiezdne wojny wynajem

flipper star wars gwiezdne wojny wynajem

Wynajem szafy grającej
Dla obsługi: 
Folia na szybę – Folia R Silver 50 Standard – Pinball 2000