Refleksomierz DONKEY

trenażer symulator czasu reakcji wynajem

TRENAŻER CZASU REAKCJI

Opis Ogólny
Refleksomierz to doskonała atrakcja o dużej przepustowości na wynajem na każdy event, dzięki której uczestnicy zabawy będą mogli nie tylko sprawdzić, ale również potrenować szybkość swoich odruchów. Symulator refleksu na wynajem został zaprojektowany i wykonany na wzór profesjonalnych trenażerów służących do badania czasu reakcji pilotów czy kierowców wyścigowych. Dzięki temu zarówno dostarcza rozrywkę, jak i wspomaga trening koordynacji ruchowo-wzrokowej.
Oferowany na wynajem refleksomierz bardzo dobrze sprawdza się podczas eventów, na których planujemy organizację konkursów z nagrodami. Chęć rywalizacji między uczestnikami może zaostrzyć dodatkowo tablica LCD z wynikami, na której nasza obsługa będzie skrupulatnie odnotowywać osiągnięcia poszczególnych zawodników.

REFLEKSOMIERZ – SYMULATOR REFLEKSU WYNAJEM

Sposób Zabawy
Gra polega na jak najszybszym gaszeniu losowo zapalających się światełek. Czas rozgrywki to zaledwie 60 sekund, co znacząco wpływa na przepustowość atrakcji i czyni ją doskonałym wyborem na imprezy masowe. Zadaniem zawodnika jest wykazanie się jak najlepszym refleksem. W tym celu uczestnik zabawy musi w jak najkrótszym czasie gasić zapalające się losowo lampki. Wygrywa osoba, która w tym czasie zgasi ich najwięcej.
Nasz trenażer, czyli symulator czasu reakcji na wynajem to świetne uzupełnienie Twojego stoiska na targach branżowych. Z pewnością przyciągnie uwagę wielu potencjalnych klientów. Ponadto, sprawdzi się jako atrakcja o dużej przepustowości, ponieważ w ciągu godziny może z niej skorzystać nawet 50 osób. Trenażer czasu reakcji skutecznie urozmaici szkolenie lub inne wydarzenie firmowe.

Refleksomierz oferujemy na wynajem jako odrębną atrakcję lub element Zestawu piłkarskiego.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 80 cm, wysokość 189 cm
Wymiary do transportu: szerokość 125 cm, długość 10 cm, wysokość 190 cm

Możliwości wykorzystania refleksomierzarefleksomierz jako symulator refleksu i atrakcja o dużej przepustowości wynajem