SIŁOMIERZ BOXER – 990 zł

SIŁOMIERZ BOXER – WYNAJEM NA TARGI, KONFERENCJE, EVENTY, IMPREZY

Siłomierz Boxer to maszyna do gier zręcznościowych na wynajem na imprezy i eventy, która podgrzewa atmosferę do rywalizacji i współzawodnictwa. Jest świetną formą rozrywki, która nadaje się do przeprowadzenia konkursów grupowych, a także indywidualnych. Wywołuje uśmiech na twarzach kobiet i mężczyzn. Niezależnie od wieku, dostarcza każdemu niezwykłych przeżyć. Automat bokser, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji, doskonale sprawdzi się na wynajem na targach, eventach integracyjnych, imprezach firmowych, podczas przerw w konferencji, czy spotkaniach biznesowych. Ponadto, maszynę siłomierz bokserski na wynajem można ustawić pod naszymi namiotami ochronnymi na festynie czy pikniku firmowym. Maszyna siłomierz na wynajem z zmierzy siłę każdego śmiałka, który nie boi się uderzyć w worek bokserski. Skórzana gruszka, która została solidnie połączona z metalowym uchwytem, wytrzyma nawet najpotężniejszy cios prawdziwego twardziela. W automacie zamontowano specjalny system pochłaniania wstrząsów, jaki sprawia, że maszyna wycisza ostateczne uderzenie.

automat bokser wynajem

Opis zabawy
Przycisk START znajduje się nad wyświetlaczem. Po naciśnięciu go, możemy wziąć głęboki oddech, skoncentrować się i zaczynać zmagania. Na interfejsie LED ukazują się różne liczby. Największa z nich pokazuje aktualny wynik uderzenia, natomiast mniejsze liczby przedstawiają niepobite rekordy. Podczas imprezy na siłomierzu boxer uczestnicy zabawy próbują pokonać najlepsze osiągnięcie, co wyzwala w nich chęć rywalizacji i pozytywnych emocji. Ponadto, w trakcie gry usłyszymy różnorodne utwory muzyczne oraz wiele humorystycznych komunikatów głosowych.

SIŁOMIERZ DO GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH WYNAJEM

Automat dostarcza mnóstwo radości samym zawodnikom, ale także uczestnikom spotkania firmowego. Każdy gracz, aby pobić rekord, stosuje inne techniki uderzenia. Maszyna siłomierz bokserski na wynajem jest kompaktowa i zmieści się na każdej imprezie czy stoisku targowym. Dodatkowe żartobliwe komunikaty, dopingują zawodników. Obok siłomierza do gier zręcznościowych Boxer nie da się przejść obojętnie. Urządzenie rozrywkowe uatrakcyjni niejeden event, konferencję i wydarzenie.

 

DANE TECHNICZNE

Siłomierz Boxer:
Przepustowość: 50 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 110 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 63 cm, długość 115 cm, wysokość 227 cm

 

AUTOMAT BOKSER WYNAJEM

maszyna siłomierz bokserski wynajem

siłomierz boxer do gier zręcznościowych wynajem na imprezy

automaty siłowe wynajem
siłomierz boxer na imprezy