SYMULATOR 5D VR – 2500 zł

atrakcje na integrację pracowników w biurze

WYNAJEM ATRAKCJI

Opis Ogólny
Ruchome platformy 5D VR to doskonałe atrakcje na integrację pracowników w biurze, do chillout room w firmie, a także na wszelkiego rodzaju imprezy i eventy. Nasze symulatory wirtualnej rzeczywistości to multi-urządzenia, dzięki którym można oderwać się od codzienności. Możemy na nich ścigać się samochodem wyścigowym, latać samolotem, jeździć po mieście przestrzegając przepisów ruchu drogowego, przeżyć niezapomnianą przygodę prowadząc statek kosmiczny lub zatracić się w różnorodnej scenerii filmów panoramicznych. Ponadto, możemy doświadczyć przejażdżki na rollercoasterze. Każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie, a to jeszcze nie wszystko! Wielofunkcyjność urządzenia pozwala na zmianę gry w dowolnym momencie trwania eventu, nawet co 2 godziny. Proponujemy wynajem atrakcji nie tylko do biura i game room, czy strefy relaksu w firmie, ale również na większe spotkania pracownicze lub biznesowe. Nasze symulatory bez trudu zmieszczą się w windzie i drzwiach każdego budynku.

ATRAKCJE NA INTEGRACJĘ PRACOWNIKÓW

Platforma 5D VR jest wyposażona w hełm Oculus najnowszej generacji. Ruch jest idealnie zgrany z doskonałą jakością obrazu trójwymiarowego.

Jedna platforma – nieskończenie wiele możliwości

Jako symulator samochodowy platforma daje nam możliwość prowadzenia wybranego samochodu spośród 50 marek i poruszania się po różnych torach: od torów GP, po szutrowe. To sprawia, że symulator samochodowy doskonale sprawdza się na imprezach w stylu „F1” czy „Dakar” oraz jako element Zestawu Samochodowego.
Jako symulator lotu platforma pozwala nam zasiąść za stery blisko 20 różnych maszyn – samolotów pasażerskich, śmigłowców, awionetek oraz odrzutowców.
Jako kino 5D nasza platforma 5D oferuje Twoim gościom blisko 20 filmów w bardzo urozmaiconej scenerii. Między innymi możemy wsiąść do rollercoastera kosmicznego czy morskiego.
Jako symulator bezpiecznej jazdy platforma wymaga od uczestników znajomości przepisów ruchu drogowego. To czyni ją idealnym wyborem na dni bezpieczeństwa w Twojej firmie, podczas których nasi pracownicy przeprowadzą konkurs na najlepszego kierowcę.
Jako symulator kosmiczny, motorówki, a także batyskafu.

W zależności od potrzeb nasze platformy mogą Cię zabrać dokąd zechcesz. Są idealnym rozwiązaniem na duże imprezy, ale również jako atrakcje na integrację dla pracowników w biurze, czy do strefy chillout room w firmie.

ATRAKCJE DLA PRACOWNIKÓW FIRMY

atrakcje do chillout room w firmie i na integrację pracowników

atrakcje do chillout room w firmie
Opis Zabawy
Uczestnik siada w fotelu i zakłada hełm Oculus. W zależności od rodzaju zabawy uczestnik zostaje przeszkolony w zakresie obsługi urządzenia, po czym rozpoczyna zabawę. Symulator 5D jest w pełni bezpiecznym urządzeniem zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Nasze urządzenia posiadają atesty bezpieczeństwa.

Symulator 5D VR to za mało?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń 9D VR.
Platformy 5D VR to doskonałe uzupełnienie każdego eventu, imprezy firmowej czy pikniku. Każdy z gości będzie zachwycony i z pewnością nie zapomni tego spotkania na długo. Mogą stać się urozmaiceniem strefy relaksu w Twojej firmie. Polecamy wynajem tej atrakcji do biura czy game room. Pracownicy na pewno odetchną przy nich w czasie przerwy.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 85 cm, długość 106 cm, wysokość 155 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 145 cm, wysokość 155 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 86 cm, długość 110 cm)

atrakcje na integrację pracowników w biurze

wynajem atrakcji do biura i game room

wynajem atrakcji do strefy relaksu w firmie
wynajem atrakcji do biura dla pracowników