DARTY – 990 zł

Automaty rozrywkowe na imprezy

Automaty rozrywkowe Darty wynajem na imprezy, eventy, spotkania

Tarcza do gry w rzutki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie, którą przeznaczyliśmy na wynajem na imprezy firmowe, spotkania integracyjne, targi i eventy. Gra cieszy się ogromną popularnością niezależnie od wieku. Automat do gry w dart na wynajem zapewnia rozrywkę pojedynczym osobom, a także zorganizowanym grupą. Dzięki systemowi zliczania punktów, oldschoolowa maszyna szybko podaje wyniki i typuje zwycięzców. Polecamy wynajem stanowisk i automatu do rzutek Dart nie tylko na imprezy w hotelu czy centrum handlowym, ale również na imprezy w plenerze typu piknik i festyn, gdzie automaty rozrywkowe ustawimy pod naszymi namiotami.

Sposób zabawy
Na początku przystąpienia do gry należy ustalić kolejność. Można to zrobić za pomocą rzutów do tarczy. Ta osoba, która swoją lotką najbardziej zbliży się do środka (tak zwanego Bulls eye), ta rozpoczyna rozgrywkę. Nie można zapomnieć także o odmierzeniu odległości gracza od tablicy, która powinna wynosić nieco ponad 2 metry. Nad właściwym ustawieniem atrakcji i przebiegiem zmagań czuwa nasza niezawodna obsługa. Tarcza do gry w rzutki wynajem posiada wiele zróżnicowanych wartościowo pól i wycinków, które otacza czarna strefa -tak zwana „opona”. Zabawa polega na trafieniu lotką w pole o najwyższej punktacji, a celny rzut w sam środek daje aż 50 punktów. Ta wyjątkowa rywalizacja wymaga od graczy chwili skupienia i przyjęciu jak najlepszej taktyki.

wynajem stanowisk do rzutek dart

Wynajem automatu do gry w Dart

Darty tworzą solidną i estetyczną konstrukcję, dlatego są odpowiednie na wynajem na każdą imprezę. W profesjonalnym współzawodnictwie zawodnicy nie mogą zapomnieć o odpowiedniej technice trzymania lotki, a nawet o ustawieniu stóp. Natomiast w amatorskiej grze z pozoru zawiłe reguły nie są w stanie przeszkodzić w integracji uczestników spotkania. Wynajem stanowisk do rzutek dart na wszelkiego rodzaju imprezy retro, dawne eventy i targi to gwarancja dobrej zabawy. Sama gra w darty daje wiele radości i sprawia przyjemność, a różnorodność zasad czyni je niezwykle ciekawą rozrywką.

Dane Techniczne
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 65 cm, głębokość 60 cm, wysokość 225 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 70 cm, wysokość 230 cm)

darty wynajem stanowisk do rzutek i automatu go gry dart