ZESTAW FLIPPERÓW SAMOCHODOWYCH

flippery samochodowe jako atrakcje dla fanów motoryzacji na imprezę firmową wynajem

MOTORYZACYJNE ATRAKCJE NA IMPREZY

Opis Ogólny
Dwa flippery samochodowe i automat retro Arcade na wynajem to doskonałe atrakcje dla fanów motoryzacji na event czy imprezę firmową. Wynajem flipperów samochodowych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będziesz chciał zainteresować uczestników wydarzenia czymś naprawdę wyjątkowym. Nasze flippery i automaty retro to motoryzacyjne atrakcje, które świetnie nadają się na imprezy i spotkania fanów motoryzacji, kierowców oraz uczestników targów motoryzacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi elementami zestawu.

FLIPPERY SAMOCHODOWE WYNAJEM

Flipper The Getaway
The Getaway to niezapomniane wrażenia, jakie niesie za sobą ucieczka sportowym samochodem przed policyjnym radiowozem. Przy pomocy drążka, który zarazem jest wybijakiem do bili, uczestnik zabawy zmienia biegi. Jego zadaniem jest ucieczka przed policyjną obławą. Ponadto, w trakcie trwania pościgu i po wykonaniu zadań specjalnych na górze urządzenia kręci się policyjny kogut. Daje on dodatkowy efekt świetlny widoczny przez innych uczestników wydarzenia.

Flipper No Fear
Kolejnym flipperem wchodzącym w skład Zestawu samochodowego jest flipper No Fear. Zabawa na nim polega na wypełnianiu misji w ekstremalnych warunkach wyścigów ulicznych, rajdów terenowych czy jeździe na motocyklu. Klimat wyczynowych sportów samochodowych doskonale wpisuje się w tematykę wydarzeń auto-moto – od imprez branżowych, przez eventy firmowe, aż po targi motoryzacyjne. Wynajem flipperów samochodowych to atrakcje dla fanów czterech kółek (i nie tylko), którzy znajdą w nich coś interesującego.

ATRAKCJE WYNAJEM DLA FANÓW MOTORYZACJI NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Automat Arcade
Dodatkowo do zestawu polecamy automat arcade, w którym znajdziemy gry wyścigowe. Oryginalna szafa grająca Arcade oferuje proste, ale idealnie wpisujące się w klimat lat 80-tych gry. Zestaw możemy rozbudować również o tablice LCD do zapisywania wyników, która umożliwi organizację zawodów i wyłonienie najlepszego rajdowca.

Nasz zestaw samochodowy świetnie sprawdza się na imprezach w stylu F1 czy Dakar. Każdy uczestnik znajdzie w nim mnóstwo zabawy oraz będzie czerpał maksimum przyjemności, ponieważ zatraci się w rozgrywce bez pamięci.

Wirtualna Rzeczywistość
W zależności od specyfiki imprezy oraz liczby potencjalnych uczestników wydarzenia zestaw możemy rozszerzyć o platformy jazdy 5D VR lub platformy 9D VR, które są profesjonalnymi symulatorami jazdy samochodowej. Ponadto, urządzenia możemy także spersonalizować, stosując odpowiedni branding. Taka forma reklamy z pewnością wyróżni Twoje stoisko na targach lub innych eventach branżowych.

atrakcje dla fanów motoryzacji wynajem

motoryzacyjne atrakcje na imprezy

Dane Techniczne
Flipper The Getaway + No Fear
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 73,5 cm, długość 141 cm, wysokość 76 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 73,5 cm, długość 141 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach ( szerokość: 75cm długość: 141cm)

Automat Arcade
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
UWAGA! Wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów

wynajem flipperów samochodowych motoryzacyjne atrakcje na imprezy