ZESTAW FLIPPERÓW KOSMICZNYCH

atrakcje kosmiczne i związane z kosmosem wynajem

ATRAKCJE KOSMICZNE WYNAJEM

Opis Ogólny
Atrakcje związane z kosmosem, jakie chcielibyśmy zaoferować na wynajem organizatorom imprez, obejmują: pinball „Star Wars”, flipper „Revenge Form Mars” oraz automat Arcade. Są to trzy doskonałe retro urządzenia rozrywkowe na wynajem, które świetnie pasują do eventów i wydarzeń związanych z tematyką kosmosu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi konsolami retro, które wchodzą w skład zestawu.

Flipper
Nasz pinball na wynajem, mimo doskonałego stanu wizualnego i technicznego ma swoją historię. Są to odrestaurowane szafy grające, które mają około 40 lat. Odkupiliśmy je z salonów gier oraz innych lokali. Następnie retro urządzenia rozrywkowe, które przeznaczyliśmy na wynajem, poddaliśmy gruntownej renowacji. Wszystko po to, aby mogły przykuwać uwagę uczestników różnorodnych eventów swoim wyjątkowym wyglądem oraz mnóstwem elementów, które świecą się na plejfildzie (blacie stołu). Nasze flippery zainteresują każdego uczestnika spotkania firmowego, a bezbłędna oprawa świetlna oraz dźwiękowa pinballa sprawi, że gra na nim na długo zapadnie w pamięci.

RETRO URZĄDZENIA ROZRYWKOWE NA WYNAJEM

Zestaw kosmiczny obejmuje dwa flippery z serii pinball 2000. Są to atrakcje na wynajem bezpośrednio związane z kosmosem. Dysponują nową jak na lata 90-te technologią wyświetlania poczynań gracza w formie hologramu.

Flipper Star Wars zabierze uczestników ku przygodzie rodem z Gwiezdnych Wojen. Podczas rozgrywki, gracze stoczą walkę na miecze świetlne oraz pomogą Obi-Wan Kenobi-emu w walce z ciemną stroną mocy. Ponadto, wezmą udział w jednej z 13 różnych misji, które na nich czekają.
Flipper Revenge From Mars jest kolejnym pinballem, jaki znajduje się w zestawie kosmicznym. Jest to kontynuacja flippera Attack From Mars, w którym gracze toczyli walki z przybyszami z kosmosu. Uczestnicy zabawy muszą chronić przedmioty i zwierzęta na Ziemi przed porwaniem ich przez Marsjan, a także odeprzeć atak kosmitów na Paryż.

ODRESTAUROWANE SZAFY GRAJĄCE

Oferowane na wynajem atrakcje kosmiczne możemy dodatkowo urozmaicić Refleksomierzem. Jest to profesjonalny trenażer koordynacji ruchowo-wzrokowej. Zabawa z trenażerem polega na jak najszybszym gaszeniu losowo zapalających się światełek. Rozgrywka trwa 60 sekund, a wyniki widoczne są na wyświetlaczu. Refleksomierz można również połączyć z tablicą LCD, na której będzie wyświetlała się punktacja poszczególnych graczy, np. podczas konkursu.

Dane techniczne
Flipper Star Wars + Flipper Revenge From Mars
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 62 cm, długość 130 cm, wysokość 132 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 62 cm, długość 130 cm, wysokość 185,5 cm
UWAGA! Wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach ( szerokość:65cm, długość: 130cm)

Automat Arcade
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
UWAGA! Wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodówretro urządzenia rozrywkowe i odrestaurowane szafy grające na wynajem