FLIPPER ATTACK MARS – 990 zł

pinball na imprezy kosmiczne Revenge From Mars

PINBALL NA IMPREZY KOSMICZNE

Opis Ogólny
Konsole RETRO cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników różnego rodzaju eventów, czego dowodzą kolejki ustawiające się przed oferowaną przez nas na wynajem grą Pinball Revenge From Mars. To niesamowita rozrywka zarówno dla osób lubiących zabawy na maszynach retro, jak i miłośników przygód w kosmosie. Flippery kosmiczne, które oferujemy na wynajem to emocjonująca walka z zielonymi istotami, ponieważ zapewniają mnóstwo frajdy.
Wynajem Fliperów na imprezy to jedna z naszych specjalności. Pinball Revenge From Mars to oldschoolowa maszyna, którą poddaliśmy całkowitej renowacji. To, co ją wyróżnia to monitor z efektem HOLOGRAMU, na którym możemy śledzić nasze zmagania z Marsjanami. To sprawia, że zabawa z urządzeniem dostarcza graczom jeszcze większych emocji. Pinball na wynajem polecamy w szczególności na imprezy kosmiczne, a także wszelkiego typu eventy w klimacie retro. Posiadamy jeszcze inne flippery kosmiczne przeznaczone na wynajem. Znajdziecie je w Zestawie Kosmicznym.

flippery kosmiczne wynajem fliperów na imprezy

wynajem fliperów na imprezy

Oryginalny tytuł – „Revenge from Mars”
Celem gry jest obrona Ziemi przed Marsjanami.

FLIPPERY KOSMICZNE WYNAJEM

Fabuła
 Flipper Revenge From Mars jest wzorowany na starszej maszynie „Attack From Mars”, w której celem gry była obrona Ziemi przed atakami z Marsa. Oferowany na wynajem pinball „Revenge From Mars” jest jej kontynuacją. Po raz kolejny toczymy pojedynek z wrogo nastawionymi przybyszami z kosmosu, tym razem już na maszynie Pinball 2000. Pinball 2000 to szereg zmian, które unowocześniają nasze rozgrywki, jednocześnie czyniąc je o wiele bardziej ekscytującymi. Nasze zmagania z nieprzyjaciółmi z Marsa śledzimy na ekranie, który tworzy efekt hologramu. Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie zapewniają flippery kosmiczne na wynajem.

Marsjanie atakują!

Gra działa w 9 trybach. W każdym z trybów możemy doprowadzić rozgrywkę do końca, co pinball zasygnalizuje zapaleniem się światła spodka. Tryby gry są podzielone na 3 grupy: paliwo, spodek, bronie. Głównym celem gracza jest niszczenie latających spodków, które porywają różne przedmioty z Ziemi. Czasem trzeba uratować krowę, innym razem świnię czy kaczkę. Rozgrywkę możemy przeprowadzić także w trybie multiball, w którym dostępnych jest kilka scenariuszy. Pinball Revenge From Mars dostarcza mnóstwo kosmicznej energii.
Pierwszą misją jaką musimy wykonać jest obrona Paryża. Jak uratować stolicę Francji? Strzelając do celów (migających lampek), które odpowiadają za uniesienie rampy znajdującej się w środkowej części blatu. Po uniesieniu rampy umieść na niej kulę, która zniszczy UFO.

WYNAJEM FLIPERÓW NA IMPREZY

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 75 cm, długość 140 cm, wysokość 190 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

Flippery na imprezy kosmiczne wynajem

Pinball Revenge From Mars na imprezy kosmiczne

pinball kosmiczny

Pinball Revenge From Mars na imprezy kosmiczne

Dla obsługi: 
Folia na szybę – Folia R Silver 50 Standard – Pinball 2000