Zestaw Flipperów Piłkarskich

flippery flipery soccer piłkarskie wynajem na imprezy

FLIPPERY PIŁKARSKIE WYNAJEM

Opis Ogólny
Na imprezy o tematyce futbolowej proponujemy Zestaw Piłkarski, który obejmuje trzy Flipery World Cup Soccer ’94, Refleksomierz Piłkarski, a także piłkarzyki. Jest to świetny zestaw na nadchodzące Mistrzostwa Świata czy Europy. Piłka nożna to sport lubiany przez Polaków, dlatego nasze atrakcje do wynajęcia powinny wzbogacić nie jedną strefę kibica. Flippery piłkarskie na wynajem urozmaicą każdą imprezę i event o tematyce sportowej. Te doskonałe atrakcje związane z piłką nożną umożliwiają każdemu uczestnikowi wydarzenia rozegranie swojego własnego turnieju piłkarskiego. Wynajem atrakcji piłkarskich polecamy nie tylko do strefy kibica, ale również na pikniki, spotkania biznesowe i integrację pracowników.

Maszyny retro przyciągną uwagę uczestników każdego spotkania, w szczególności tych, którzy w latach  80-tych i 90-tych spędzali mnóstwo czasu w salonach gier. W ofercie posiadamy oryginalne Flippery z salonów gier i klubów, które poddaliśmy kompleksowej renowacji. Dzięki temu zachwycają zarówno doskonałym stanem wizualnym, jak i technicznym. Nasze atrakcje związane z piłką nożną dają Państwu możliwość przeprowadzenia konkursu na najlepszego gracza. Do zestawu polecamy tablicę LCD z wynikami, na której nasza obsługa będzie zapisywać wyniki każdego z graczy.

WYNAJEM ATRAKCJI PIŁKARSKICH DO STREFY KIBICA

Jak się gra na Flipperach RETRO?
Gra na flipperze piłkarskim opiera się na rozegraniu turnieju World Cup. Kolejne mecze rozgrywane są w poszczególnych miastach Stanów Zjednoczonych, aż po spotkanie najwyższej rangi, którego wynik decyduje o zwycięstwie w turnieju Mistrzostw Świata. Gracze strzelają do bramki przy pomocy flipperów – elektronicznych łapek. W trakcie gry, uczestnicy zabawy mogą także wykonywać poboczne zadania. Rozrywce towarzyszą animacje świetlne oraz imponująca oprawa dźwiękowa. Flipery World Cup Soccer ’94, które wypożyczamy na imprezy, eventy, spotkania i festyny zachwycą i zagrzeją do boju każdego kibica.

Refleksomierz Piłkarski
W skład zestawu wchodzi również Refleksomierz Piłkarski będący profesjonalnym urządzeniem do treningu refleksu. Dzięki temu każdy uczestnik zabawy będzie miał możliwość zmierzenia się z trenażerem, w sposób taki jak robią to profesjonalni piłkarze, a w szczególności bramkarze. Zabawa polega na gaszeniu losowo zapalających się światełek umieszczonych na tablicy. Ponadto, każde światełko jest udekorowane flagą innego państwa. Rozgrywka trwa 60 sekund, podczas których zadaniem gracza jest zgaszenie jak największej liczby lampek. Wynik jest cały czas widoczny na wyświetlaczu urządzenia. Poczynania uczestników także możemy obserwować na tablicy LCD. Zestaw świetnie sprawdzi się na imprezach w stylu piłkarskim, targach branżowych, piknikach, czy różnego rodzaju eventach.

Na życzenie Klienta stosujemy na naszych urządzeniach branding w celu zwiększenia stopnia ich personalizacji oraz wzmocnienia przekazu reklamowego.

piłka nożna atrakcje do wynajęcia

wynajem atrakcji piłkarskich do strefy kibica i flipery soccer na imprezy

flipery soccer na imprezy

wynajem atrakcji piłkarskich do strefy kibica piłki nożnej

ATRAKCJE DO WYNAJĘCIA – PIŁKA NOŻNA

Dane techniczne

Refleksomierz
Przepustowość: 50 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (10 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5 kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 30kg
Wymiary do transportu: szerokość 125 cm, długość 15 cm, wysokość 200 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm

Flippery piłkarskie
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 73,5 cm, długość 141 cm, wysokość 76 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 73,5 cm, długość 141 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach ( szerokość: 75cm długość: 141cm)

Piłkarzyki
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: brak
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 80 cm, długość 152 cm, wysokość 40 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 77 cm, szerokość z drążkami 125 cm, długość 150 cm, wysokość 89-91 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 86 cm, długość 160 cm)

piłkarzyki wynajem

wynajem atrakcji piłkarskich do strefy kibica i atrakcje związane z piłką nożną