Symulator 9D VR

Opis Ogólny
Organizując imprezę wybierz atrakcję z maksymalnym efektem „WOW” – ruchomą platformę 9D VR HEXAPOD (6 siłowników). Symulator 9D VR to technologicznie zaawansowane urządzenie, które zabierze uczestników Twojego wydarzenia w wirtualny świat VR i pozwoli im przeżyć niezapomniane chwile. Dzięki technologii Oculus Rift oraz ruchomych siłownikach odczucia towarzyszące uczestnikom zabawy są na najwyższym poziomie.
Nasz symulator na wynajem został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu doskonale się prezentuje nawet w bardzo eleganckich wnętrza. Atrakcja może pracować w różnych konfiguracjach. W zależności od tematu imprezy może posłużyć jako symulator jazdy, symulator lotu, a nawet Roller coaster.

Jako symulator jazdy 9D VR pozwala uczestnikom zabawy wcielić się w kierowcę wyścigowego, który z zawrotną prędkością pokonuje kolejne kilometry na torze. Doskonale synchronizowane siłowniki pozwalają na maksimum doznań, a każdy ruch kierownicą ma swoje odzwierciedlenie w zachowaniu urządzenia. Dzięki temu atrakcja doskonale wpisuje się na imprezy, na które wynajmujemy Zestaw Samochodowy.

Jako symulator lotu 9D VR pozwala wykonywać loty śmigłowcem, awionetką, a nawet odrzutowcem F16. Uczestnik zabawy może polatać nad Los Angeles, spróbować wylądować na małym lotniku w górzystych Alpach lub zasiąść za sterami samolotu pasażerskiego. Nad bezpieczeństwem zabawy dba nasza obsługa, która wprowadza młodych pilotów w tajniki sztuki latania.

Jako symulator Roller coaster platforma 9D VR jest atrakcją niezwykle uniwersalną, która  z łatwością wzbudzi zainteresowanie każdego uczestnika imprezy. Efekt ten uzyskujemy m.in. poprzez bardzo duży wachlarz multifilmów. Do dyspozycji klientów oddajemy blisko 20 produkcji filmowych 360o w najwyższej jakości, z których każda zabiera uczestników zabawy w inny świat, ku niezwykłej przygodzie.


Opis Zabawy
Uczestnik siada w fotelu. W zależności formy zabawy – symulacja lotu, symulacja jazdy czy przejażdżka na roller coasterze – nasz pracownik pomaga w prawidłowym założeniu gogli Oculus Rift oraz przeprowadza szkolenie dotyczące obsługi urządzenia. Następnie uczestnik zostaje wysłany w wirtualny świat, gdzie przeżywa swoją przygodę. Zabawa trwa od 2 do 6 minut. Uczestnik jest zapięty w pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu nasze urządzenie jest w pełni bezpieczne.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 132 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 250 cm, długość 170 cm, wysokość 220 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 131 cm, długość 131 cm)