SYMULATOR 9D VR

wynajem atrakcji na imprezy i pikniki

Wynajem atrakcji na imprezy, eventy, pikniki

Organizując imprezę wybierz atrakcje z maksymalnym efektem „WOW”!
Symulator 9D VR to technologicznie zaawansowane urządzenie, które zabierze uczestników Twojego wydarzenia w wirtualny świat VR i pozwoli im przeżyć niezapomniane chwile. Dzięki technologii Oculus oraz ruchomym siłownikom, odczucia towarzyszące uczestnikom zabawy są na najwyższym poziomie. Dlatego są to najlepsze atrakcje na eventy firmowe i imprezy dla klientów VIP. Posiadamy dwie platformy 9D VR, a także prowadzimy wynajem innych atrakcji rozrywkowych na imprezy plenerowe i pikniki.

Atrakcje z efektem WOW na event i imprezy VIP

atrakcje na eventy firmowe

Nasze symulatory zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu doskonale prezentują się nawet w bardzo eleganckich wnętrzach. Atrakcje na eventy firmowe mogą pracować w różnych konfiguracjach. W zależności od tematu spotkania mogą posłużyć jako symulatory jazdy, symulatory lotu, a nawet Roller coaster. Wynajem naszych symulatorów na imprezy dla klientów VIP to gwarancja otrzymania najwyższej jakości atrakcji.

Jako symulator jazdy 9D VR pozwala uczestnikom zabawy wcielić się w kierowcę wyścigowego, który z zawrotną prędkością pokonuje kolejne kilometry na torze. Doskonale synchronizowane siłowniki pozwalają na maksimum doznań, a każdy ruch kierownicą ma swoje odzwierciedlenie w zachowaniu urządzenia. Dzięki temu atrakcja doskonale wpisuje się na imprezy, na które wynajmujemy Zestaw Samochodowy.

Jako symulator lotu 9D VR pozwala wykonywać loty śmigłowcem, awionetką, a nawet odrzutowcem F16. Uczestnik zabawy może polatać nad Los Angeles, spróbować wylądować na małym lotniku w górzystych Alpach lub zasiąść za sterami samolotu pasażerskiego. Nad bezpieczeństwem zabawy dba nasza obsługa, która wprowadza młodych pilotów w tajniki sztuki latania.

Jako symulator Roller coaster platforma 9D VR jest atrakcją niezwykle uniwersalną, która z łatwością wzbudzi zainteresowanie każdego uczestnika imprezy. Efekt ten uzyskujemy m.in. poprzez bardzo duży wachlarz multifilmów. Do dyspozycji klientów oddajemy blisko 20 produkcji filmowych 360o w najwyższej jakości, z których każda zabiera uczestników zabawy w inny świat, ku niezwykłej przygodzie.

eventy firmowe dla klientów vip
wynajem atrakcji na imprezy

NAJWYŻSZY POZIOM ROZRYWKI

W zależności od formy zabawy – symulacji lotu, symulacji jazdy czy przejażdżki na roller coasterze – nasz pracownik pomaga w prawidłowym założeniu gogli Oculus Rift oraz przeprowadza szkolenie dotyczące obsługi urządzenia. Następnie uczestnik spotkania zostaje wysłany w wirtualny świat, gdzie przeżywa swoją przygodę. Zabawa trwa od 2 do 6 minut. Przez cały czas jest zapięty w pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu żadne maksymalne wychyły mu nie straszne.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 132 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 250 cm, długość 170 cm, wysokość 220 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 131 cm, długość 131 cm)

atrakcje z efektem wow na imprezy i eventy vip wynajem

platforma 9d vr wynajem
wynajem atrakcji na piknik i targi