FLIPPER CORVETTE – 990 zł

Flipper samochodowy na event

ATRAKCJE NA IMPREZY MOTORYZACYJNE

Opis Ogólny
Jedną z najlepszych atrakcji na event i imprezę firmową jest flipper samochodowy Corvette. Każdy fan „czterech kółek” z pewnością doceni atrakcje w stylu retro, które znajdują się w naszej ofercie. Pinball Corvette to jeden z najbardziej znanych i cenionych tytułów na rynku, a to za sprawą dynamiki i frajdy z gry. Atrakcje na event motoryzacyjny to prawdziwa gratka dla fanów sportów motorowych, którzy mają niepowtarzalną okazję do cofnięcia się w czasie i poczucia klimatu lat ’90.
Flipper Corvette stworzony został we współpracy z koncernem Chevrolett, dzięki czemu playfield został wzbogacony o oryginalne modele klasycznych samochodów. Natomiast ścieżka dźwiękowa, jaka towarzyszy nam podczas zabawy, sprawia, iż można poczuć się jak kierowca sportowego samochodu. Nasze atrakcje na eventy i imprezy motoryzacyjne przeniosą Twoich gości na niezliczone trasy międzystanowe Ameryki.

atrakcje na imprezy motoryzacyjne

atrakcje na imprezy motoryzacyjne w stylu retro

Oryginalny tytuł – Corvette
Weź udział w wyścigu sportowym samochodem marki Corvette

ATRAKCJE W STYLU RETRO NA EVENT MOTORYZACYJNY

Fabuła
W grze siadamy za kierownicą klasycznego modelu Corvette. Celem zabawy jest pokonanie przeciwnika w wyścigu i dojechanie do mety. Aby tego dokonać, mamy kilkanaście możliwość zdobywania punktów oraz celów, które należy odblokować podczas gry.

Flipper samochodowy na event zapewnia mnóstwo wrażeń, gdyż na drodze do zwycięstwa napotykamy różne dodatkowe tryby gry. Jednym z najciekawszych jest „Złap mnie jeśli potrafisz”, gdzie ścigamy piękną kobietę, która wyzywa nas na pojedynek. Kolejnym z nich jest „Pit-In”, w którym po trafieniu bilą w odpowiednią rampę, będziemy mogli zmienić opony, co zapewni nam dodatkowe punkty. Ciekawym dodatkiem jest także tryb video, w którym rozgrywka przenosi się na chwilę na wyświetlacz urządzenia. Za pomocą przycisków sterujemy prędkością oraz zmieniamy biegi w krótkim wyścigu na „długiej prostej”. Jeśli uda nam się ukończyć ten tryb, zostaniemy nagrodzeni tzw. multiball, a więc do gry wprowadzona zostanie dodatkowa bila.
Najbardziej efektownym elementem gry jest specjalnie opracowany silnik umieszczony na polu gry. Gdy uda nam się wbić bilę na prowadzącą do niego rampę to silnik uruchomi się, a następnie zacznie poruszać się i imitować pracę na wysokich obrotach. Zapewni nam to kolejny zastrzyk punktów.

Posiadamy również inne atrakcje na imprezy motoryzacyjne – kliknij tutaj.

FLIPPER SAMOCHODOWY CORVETTE NA EVENT

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 140 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

flipper samochodowy jako atrakcje na event motoryzacyjny

atrakcje na event motoryzacyjny na event w stylu retro

Wyścigowy flipper samochodowy wynajem jako atrakcje na imprezy motoryzacyjne i event

atrakcje na event motoryzacyjny na event w stylu retro