FLIPPER FLINTSTONES – 990 zł

flippery na imprezy w stylu lat 80

FLIPPER NA IMPREZY NIE TYLKO DLA DZIECI WYNAJEM

Opis Ogólny
Flipper RETRO „Flintstones”, który oferujemy na wynajem na imprezy nie tylko dla dzieci i eventy w stylu lat 80′ i 90′, nawiązuje do znanej bajki animowanej emitowanej pod tym samym tytułem. Impreza epokowa i powrotu do przeszłości nie może odbyć się bez fanów kreskówek z lat 80-tych i 90-tych, którzy wychowali się na niezwykłych przygodach Freda i Barney’go. Dzisiaj ich perypetie możemy przeżywać od nowa, właśnie dzięki maszynie „Flintstones”.
Nasz pinball zainteresuje zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Konsolę wyróżnia wyjątkowa różnorodność kolorów, fantastyczny dźwięk oraz fabuła gry. Nieskazitelny stan techniczny i wizualny z pewnością docenią starsi fani, którzy pamiętają automaty zręcznościowe ze swojej młodości. Dla młodszych uczestników zabawy flipper na wynajem będzie prawdziwą ciekawostką.

YABBA DABBA DO!

Przygody rodziny jaskiniowców zabierają gracza w czasy Epoki Kamienia Łupanego, dlatego impreza powrotu do przeszłości czy epokowa nie może się obejść bez tego pinballa. Ponadto, nasz flipper na wynajem idealnie wpasowuje się w imprezy tematyczne. Odnajdzie swoje miejsce, zarówno na eventach nawiązujących do Ery Dinozaurów, jak i na tych dla fanów filmów animowanych. Atrakcja, która jest przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci może być także wynajęta razem z zestawem Casino.

imprezy w stylu lat 80 i 90

event epokowt i powrotu do przeszłości

Oryginalny tytuł – Flintstones
Przeżyj przygody z bohaterami kultowej kreskówki The Flintstones.

IMPREZY W STYLU LAT 80-tych I 90-tych

Fabuła
Zabawa nawiązuje do znanej bajki o jaskiniowcach „The Flintstones”, gdzie bohaterowie żyli bez Internetu, a pojazdy napędzali siłą własnych mięśni. Już na samym początku gry słychać charakterystyczne „Yabba Dabba Do”, którego nie można pomylić z żadnym innym filmem. Rozgrywka opiera się o 4 tryby. Jednym z nich jest koncert zespołu „Bend”, który odbywa się na scenie. Gracz może wyrazić swoje niezadowolenie z występu muzyków rzucając w konkretne cele pomidorami. Kolejny tryb to „Dino”, gdzie rozgrywający udaje się na przechadzkę z ukochanym dinozaurem Freda Flintstona. Ponadto, flipper na wynajem umożliwia uczestnikom zabawy rozgrywkę z Fredem w kręgle. W kolejnym z trybów główny bohater rozgrywki wybiera się swoim pojazdem po posiłek do restauracji, gdzie nie potrafi pohamować gniewu słysząc cenę do zapłaty. „Tajemnica” to ostatni tryb, który gracz może aktywować. Otwiera on przed nim ogromne możliwości zdobycia punktów, ale zawodnik musi się pospieszyć – na zdobycie punktów ma zaledwie 20 sekund.

FLIPPER NA WYNAJEM

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 140 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

fliper na imprezy dla dzieci w stylu lat 80 i 90 wynajem

impreza epokowa i powrotu do przeszłości

impreza epokowa i powrotu do przeszłości

atrakcje retro na eventy dla dzieci