FLIPPER NO FEAR – 990 zł

flippery maszyny retro na wynajem

FLIPPER SPORTÓW EKSTREMALNYCH

Opis Ogólny
Nasz flipper sportów ekstremalnych No Fear to idealne maszyny retro na wynajem dla graczy nieznających lęku. Flippery zapewniają stałą dawkę adrenaliny jako ekstremalne atrakcje na imprezy dla odważnych oraz eventy szpiegowskie. Wraz z kolejnymi uderzeniami bili, gracz przechodzi przez następne etapy emocjonującej rozgrywki. Doskonała gra świateł, żywiołowość kolorów oraz oprawa dźwiękowa to atuty tej maszyny retro na wynajem.

Pinball idealnie sprawdzi się na imprezach James Bond 007, a także eventach samochodowych. Flipper sportów ekstremalnych No Fear może być wynajęty jako indywidualna atrakcja lub w zestawie z innymi urządzeniami – Zestaw Casino.

flipper sportów ekstremalnych no fear

flipper no fear jako atrakcje na imprezy ekstremalne i szpiegowskie eventy dla odważnych
Oryginalny tytuł – No Fear
Wciel się w rolę kaskadera i przeżyj przygodę uprawiając sporty ekstremalne.

ATRAKCJE NA IMPREZY DLA ODWAŻNYCH

Fabuła
W centrum maszyny retro znajduje się biała czaszka, która prowadzi gracza przez rozgrywkę. Gra polega na pokonaniu 8 wyzwań, które podzielone są na 6 mniejszych i 2 główne. Każde z wyzwań należy zrealizować w określonym czasie, najczęściej jest to 20 sekund. Zasada zabawy jest prosta – gracz strzela bilą w miejsca wskazywane przez światełka. Pierwsze wyzwanie wymaga strzelania przez 30 sekund do ramp. Natomiast drugie wymaga trafienia w rampy znajdujące się skrajnie z prawej jak i lewej strony. Na koniec musimy wcelować w czaszkę. Zadanie zostaje zaliczone, kiedy gracz zdobędzie wszystkie 3 orbity. W wyzwaniu śniegowym celem gracza jest zjazd na nartach z ogromnej góry w ciągu 30 sekund. Może on również wybrać skok ze spadochronem (Skydive) i zakończyć zadanie wcześniej. Większe wyzwania „No limits” pozwolą zebrać ogromne ilości punktów. Flipper sportów ekstremalnych No Fear dostarcza mnóstwo emocji, uśmiechu, a także pozytywnej adrenaliny.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 133 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

ATRAKCJE NA IMPREZY EKSTREMALNE I SZPIEGOWSKIE EVENTY

flipper maszyny retro sportów ekstremalnych no fear wynajem

atrakcje na imprezy ekstremalne i szpiegowskie eventy dla odważnych

atrakcje na imprezy ekstremalne i szpiegowskie eventy dla odważnych

maszyny retro na wynajem