FLIPPER PIŁKARSKI – 990 zł

ATRAKCJE PIŁKARSKIE W STREFIE KIBICA NA WYNAJEM

Opis Ogólny
Flipper piłkarski na wynajem nawiązuje do rozgrywki turnieju w Pucharze Świata. Żaden fan piłki nożnej nie przejdzie obok tej maszyny RETRO obojętnie. Posiadamy kilka fliperów na wynajem, które świetnie sprawdzą się jako atrakcje piłkarskie do strefy kibica. Gracz przechodzi przez fascynujący pojedynek, gdzie pokonuje kolejne drużyny. Zwieńczeniem rozgrywki jest zwycięstwo w „World Cup”. Flipper piłkarski na wynajem dostarcza mnóstwo radości zarówno dorosłym, jak i młodym graczom.
Bramki, asysty, podania – to wszystko czeka na zawodników, którzy ośmielą się podjąć piłkarskie wyzwanie na naszej odrestaurowanej konsoli retro. Oferowane przez nas ponadczasowe atrakcje, doskonale odnajdą swoje miejsce w niejednej strefie kibica. Atrakcje dla kibiców piłkarskich można wynająć indywidualnie lub w Zestawie.

flipper piłkarski wynajem

flipper piłkarski jako atrakcje do strefy kibica wynajem

Oryginalny tytuł – World Cup Soccer 94
Flipper przenosi graczy w rzeczywistość rozgrywek piłkarskich Pucharu Świata. Celem gry to dojście do finału oraz zagranie meczu z Niemcami.

FLIPPER PIŁKARSKI NA WYNAJEM

Fabuła
Zacznij od strzelania bramek. To Twój główny cel w grze. Pokonaj bramkarza i trafiaj do bramki. Dzięki temu osiągniesz wysokie wyniki. Punkty za gole zdobywasz za każdym razem, gdy kręci się piłka. Natomiast prawa rampa to idealne podanie i przygotowanie do oddania strzału.
Trasa Pucharu Świata to osiem amerykańskich miast. Zawodnik podróżuje z miasta do miasta, żeby zdobywać punkty. Gracz, który zdobędzie cztery gole w jednej lokalizacji, otrzymuje nagrodę telewizyjną, która stanowi dodatkowy bonus punktowy. Ekstra premię otrzymuje się także za trafienie w target maskotki zawodów.
Specjalny dodatkowy przycisk na flipperze uaktywnia magnes, którzy przyciąga kulę pozwalając oddać celny strzał. Natomiast tuż przed bramką znajduje się pole karne, w którym piłka może się zatrzymać. Flipper piłkarski na wynajem umożliwia strzelenie do bramki z bliska. Odpalenie opcji multibala daje możliwość równoczesnego oddania trzech strzałów.

ATRAKCJE DLA KIBICÓW PIŁKARSKICH DO STREFY KIBICA WYNAJEM

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 140 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

atrakcje dla kibiców piłkarskich w strefie kibica

flipper piłkarski jako atrakcje do strefy kibica wynajem

atrakcje dla kibiców piłkarskich w strefie kibica

atrakcje piłkarskie dla kibiców piłkarskich