FLIPPER WHO DUNNIT

atrakcje na imprezy detektywistyczne

FLIPPER DETEKTYW WYNAJEM NA EVENT

Opis Ogólny
Kto jest mordercą? Kto popełnił przestępstwo? Wciel się w detektywa i rozwiąż zagadkę!
Oferujemy atrakcje zręcznościowe na imprezy i eventy detektywistyczne, które zapewnią uczestnikom zabawy niezapomniane wrażenia. Flipper detektywistyczny przeznaczony na wynajem – James Bond czy Sherlock Holmes – to nagłe zwroty akcji, pościgi i strzelaniny.

Wędrując przez ciemne piętra wieżowca możesz napotkać rożne postacie, mniej lub bardziej podejrzane. A może warto zajrzeć do kasyna?

Pinball oferuje różne warianty rozgrywki, w zależności od decyzji podjętych przez gracza. Flipper detektyw doskonale wpisuje się w tematykę imprez oraz jako dodatkowa atrakcja na event, ponieważ idealnie nawiązuje do serii filmów kryminalnych i sensacyjnych. Konsolę Who Dunnit możecie Państwo wypożyczyć jako pojedyncze urządzenie lub w zestawie. Ponadto, flipper detektywistyczny na wynajem Who Dunnit sprawia, że wcielasz się w rolę James Bond lub Sherlock Holmes.

Automaty do gier to nasza pasja.

ATRAKCJE  NA  IMPREZY  DETEKTYWISTYCZNE

flipper detektyw na event i spotkanie
flipper james bond i sherlock holmes wynajem

Oryginalny tytuł – Who Dunnit
Gra polega na znalezieniu mordercy z pośród 5 podejrzanych – „Kto Zabił”?

Fabuła
Akcja rozgrywki ma miejsce w kasynie zlokalizowanym w 10-piętrowym wieżowcu należącym do podejrzanych Tonego oraz Butlera. Gracz wciela się w rolę detektywa, który musi znaleźć sprawcę tajemniczego morderstwa. Wędrując po piętrach za pomocą windy, która jest umieszczona w centrum flippera, możesz odwiedzić salę kasyna, aby sprawdzić czy nie ma tam nikogo podejrzanego. Gracz może również odbierać telefony i wskazywać lub przesłuchiwać podejrzanych.

Znajdź przedmioty potrzebne do walki z przestępcami lub dowody, które ułatwią Ci złapanie sprawcy. Mogą to być odciski palców! A kiedy znajdziesz podejrzanego – stoczysz z nim pojedynek na dachu. Jeśli go nie złapiesz, wsiądź do taksówki lub pociągu i dogoń go!

BĄDŹ JAK JAMES BOND LUB SHERLOCK HOLMES

Gracz może pytać ludzi o podejrzanych i w ten sposób uzyskiwać również inne cenne informacje. Wszystko zależy od niego. Może przesłuchiwać podejrzanych lub od razu typować sprawcę. Ponadto, w piwnicy gracz odpala multibala, co daje mu 3 bile. Typowanie sprawców i zbieranie dowodów dobywa się odpowiednio na 3, 5 i 7 piętrze. Kasyno, w którym gracz może zagrać w ruletkę, znajduje się na 4 piętrze. Jeśli detektywowi będzie sprzyjać szczęście, może liczyć na atrakcyjne bonusy i wysokie wygrane!

Jeszcze wiele innych wyzwań kryje oferowany na wynajem flipper detektywistyczny. Sprawdź to!

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 140 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

FLIPPER DETEKTYWISTYCZNY WYNAJEM

flipper detektyw james bond i sherlock holmes na event wynajem

atrakcje na imprezy detektywistyczne

Flipper detektyw wynajem - atrakcje na event i imprezy detektywistyczne

flipper detektywistyczny wynajem