FLIPPER GETAWAY – 990 zł

retro konsole wynajem

FLIPPER SAMOCHODOWY WYNAJEM

Opis Ogólny
Jedną z naszych specjalności są retro konsole i automaty Arcade, które oferujemy na wynajem. Organizatorom imprez motoryzacyjnych proponujemy odrestaurowany i w pełni sprawny samochodowy, sportowy i wyścigowy flipper retro z lat 90-tych na wynajem. Tego typu automaty zręcznościowe cieszą się szczególną popularnością wśród graczy, które oferują uliczne wyścigi, piękne kobiety oraz policyjne pościgi na wyciągniecie ręki. Wystarczy wcisnąć guzik START, żeby znaleźć się za kierownicą sportowego samochodu i za pomocą dwóch łapek oraz kulki rozegrać nasz własny wyścig.

flipper sportowy wyścigowy wynajem

flipper sportowy samochodowy wynajem

Oryginalny tytuł – High Speed II: The Getaway
Celem gry jest uniknięcie schwytania przez policję.

FLIPPER WYŚCIGOWY WYNAJEM NA IMPREZY

Fabuła
Nasz wyjątkowy flipper wyścigowy na wynajem przenosi zawodników do wnętrza sportowego FERRARI, którym bandyci uciekają przed policyjnym pościgiem. Pojazd rozpędzamy przy pomocy kuli, biegi zmieniamy za pomocą drążka… Zabawa rozpoczyna się od 1 biegu, który kolejno zmieniamy, kiedy w centralnej części automatu zręcznościowego zapala się pomarańczowy napis „Shift”. Kierowca może dodatkowo kontrolować wysokość obrotów silnika, które wyświetlane są na blacie w formie półkola.

Traf na rampę która, rozpędzi Twoją bile do niewyobrażalnej prędkości i zbieraj dodatkowe punkty. Zabierz autostopowiczkę, która podziwia Twój samochód.

ZABIERZ AUTOSTOPOWICZKĘ

Na jednym z etapów rozgrywki kierowca zabiera pasażerkę z spod sklepu z ciastkami, gdzie zaczyna się jego przygoda z pościgiem. Dodatkowym SUPER efektem WOW, który towarzyszy graczom podczas zabawy, jest kogut świecący się na górze pinballa. Po wejściu na 3. bieg gra przechodzi w tryb video, który umożliwia kierowcy wjazd na drogę szybkiego ruchu wypełnioną poruszającymi się pojazdami. Po odpaleniu trybu TURBO, samochód trafia na rampę. Gdy uzyska odpowiednią liczbę punktów, kierowca może wejść na 5. bieg i ruszyć autostradą. Przy uruchomionym trybie „Redline Mania” wszystkie trafione cele dostarczają graczowi bardzo dużą ilość punktów.
Oferowany na wynajem Flipper sportowy i samochodowy może uatrakcyjnić imprezy indywidualnie lub w zestawie z innymi urządzeniami – Zestaw Samochodowy.

FLIPPER SPORTOWY – RETRO KONSOLE NA WYNAJEM

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 141 cm, wysokość 195 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 75 cm, długość 140 cm)

flipper getaway wyścigowy wynajem

flipper getaway samochodowy wynajem

retro konsole na eventy

konsole wynajem na eventy