REFLEKSOMIERZ DONKEY – 990 zł

trenażer symulator czasu reakcji wynajem

TRENAŻER CZASU REAKCJI

Opis Ogólny
Refleksomierz to doskonała atrakcja o dużej przepustowości na wynajem na każdy event, dzięki której uczestnicy zabawy będą mogli nie tylko sprawdzić, ale również potrenować szybkość swoich odruchów. Symulator refleksu na wynajem został zaprojektowany i wykonany na wzór profesjonalnych trenażerów służących do badania czasu reakcji pilotów czy kierowców wyścigowych. Dzięki temu zarówno dostarcza rozrywkę, jak i wspomaga trening koordynacji ruchowo-wzrokowej.
Oferowany na wynajem refleksomierz bardzo dobrze sprawdza się podczas eventów, na których planujemy organizację konkursów z nagrodami. Chęć rywalizacji między uczestnikami może zaostrzyć dodatkowo tablica LCD z wynikami, na której nasza obsługa będzie skrupulatnie odnotowywać osiągnięcia poszczególnych zawodników.

REFLEKSOMIERZ – SYMULATOR REFLEKSU WYNAJEM

Symulator czasu reakcji retro wynajem

Sposób Zabawy
Gra polega na jak najszybszym gaszeniu losowo zapalających się światełek. Czas rozgrywki to zaledwie 60 sekund, co znacząco wpływa na przepustowość atrakcji i czyni ją doskonałym wyborem na imprezy masowe. Zadaniem zawodnika jest wykazanie się jak najlepszym refleksem. W tym celu uczestnik zabawy musi w jak najkrótszym czasie gasić zapalające się losowo lampki. Wygrywa osoba, która w tym czasie zgasi ich najwięcej.
Nasz trenażer, czyli symulator czasu reakcji na wynajem to świetne uzupełnienie Twojego stoiska na targach branżowych. Z pewnością przyciągnie uwagę wielu potencjalnych klientów. Ponadto, sprawdzi się jako atrakcja o dużej przepustowości, ponieważ w ciągu godziny może z niej skorzystać nawet 50 osób. Trenażer czasu reakcji skutecznie urozmaici szkolenie lub inne wydarzenie firmowe.

Refleksomierz oferujemy na wynajem jako odrębną atrakcję lub element Zestawu piłkarskiego.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 80 cm, wysokość 189 cm
Wymiary do transportu: szerokość 125 cm, długość 10 cm, wysokość 190 cm

Możliwości wykorzystania refleksomierzarefleksomierz jako symulator refleksu i atrakcja o dużej przepustowości wynajem