REFLEKSOMIERZ – 990 zł

SYMULATOR MIERZENIA CZASU REAKCJI

Opis ogólny
Trenażer to niezwykle interesująca, a zarazem uniwersalna atrakcja na wynajem, która wypełni niejedną organizowaną imprezę. Ponadto, symulator mierzenia czasu reakcji zapewni rozrywkę osobom czekającym w kolejce na skorzystanie z innych atrakcji. Urządzenie do mierzenia refleksu charakteryzuje się prostą obsługą oraz dużą przepustowością, dlatego wynajem symulatora refleksu polecamy przede wszystkim na duże imprezy.
Co wyróżnia nasz refleksomierz spośród innych atrakcji eventowych? To budowa i zasada działania oparta o profesjonalne urządzenia przeznaczone do treningu koordynacji ruchowo-wzrokowej. Z podobnych trenażerów korzystają m.in. zawodowi kierowcy i piloci. Oferowany na wynajem batak pozwala więc nie tylko sprawdzić szybkość odruchów uczestników wydarzenia, ale również sprzyja treningowi.

Sposób zabawy
Urządzenie do mierzenia refleksu to jedna z tych atrakcji na wynajem, które umożliwiają sprawną organizację konkursów z nagrodami. Zabawa polega na jak najszybszym gaszeniu losowo zapalających się światełek. Czas trwania pojedynczej rozgrywki to zaledwie 60 sekund. Żeby zdobyć dużo punktów, zawodnicy muszą być naprawdę szybcy! Punktacja (ilość zgaszonych światełek) widoczna jest na wyświetlaczu urządzenia. Jeśli jednak planujemy organizację konkursu z nagrodami, warto skorzystać dodatkowo z tablicy LCD, na której nasza obsługa będzie na bieżąco zapisywała wyniki rywalizujących zawodników.

TRENAŻER | BATAK | WYNAJEM

Jak już wcześniej wspomnieliśmy refleksomierz jest atrakcją uniwersalną. Możliwość nałożenia na urządzenie dowolnej grafiki pozwala nie tylko na jego personalizację i branding, ale również wizualne dostosowanie trenażera do tematyki wydarzenia. Wynajem symulatora refleksu oferujemy jako atrakcje indywidualne lub w Zestawie Samochodowym lub Zestawie Kosmicznym.

Dane Techniczne
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 80 cm, wysokość 189 cm
Wymiary do transportu: szerokość 125 cm, długość 10 cm, wysokość 190 cm

batak trenażer wynajem symulatora refleksu

batak trenażer wynajem symulatora refleksu

symulator mierzenia lub urządzenie do mierzenia czasu reakcji wynajem

symulator mierzenia lub urządzenie do mierzenia czasu reakcji wynajem