SUPER KIXX PRO

SUPER KIXX PRO WYNAJEM

Super Kixx Pro to jedna z najlepszych międzynarodowych gier zręcznościowych na wynajem o tematyce piłkarskiej. Jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku bez względu na poziom umiejętności. Pozwala graczom podawać, strzelać i zdobywać punkty, tak jakby w rzeczywistości grali sami. Dlatego piłkarzyki idealnie pasują na imprezy i eventy integracyjne, wydarzenia firmowe, czy spotkania dla pracowników. Nasze stanowiska zręcznościowe znajdują również zastosowanie jako atrakcje na wynajem długoterminowy do strefy rozrywki w biurze.

PIŁKARSKIE GRY ZRĘCZNOŚCIOWE WYNAJEM

Na urządzeniu może jednocześnie grać od 2 do 4 osób. Każda drużyna kontroluje pięć figurek i jednego bramkarza. Po przeciwnych stronach stołu znajdują się drążki, które wprawiają w ruch piłkarzy. Natomiast pokrętło służy do poruszania bramkarzem. Zawodnicy umieszczeni na boisku bardziej przypominają wyglądem i swoją posturą prawdziwych piłkarzy od tych, jacy figurują w tradycyjnych piłkarzykach. Mecz rozgrywany jest pod transparentną i niezniszczalną kopułą, co uniemożliwia piłce opuszczenie boiska. W czasie gry słyszymy realistyczne dźwięki, jakie budują wyjątkową atmosferę. Zostały starannie dopracowane po to, aby perfekcyjnie zsynchronizowały się z rozgrywką. Piłkarzyki na imprezy integracyjne posiadają wyświetlacze, na których widać aktualny wynik i przeróżne animacje. Dzięki nim dowiesz się również ile czasu pozostało do zakończenia meczu. W Super Kixx Pro na wynajem działa błyskawiczna winda, która wprowadza piłkę do gry na początku spotkania i po zdobyciu gola.

ATRAKCJE DO STREFY ROZRYWKI WYNAJEM

Piłkarskie stanowiska zręcznościowe do gry to doskonała alternatywa dla popularnych piłkarzyków stołowych, jakie można łączyć z innymi urządzeniami przeznaczonymi na wynajem. Posiadamy flippery, symulatory VR o różnorodnej tematyce, symulator roweru, motoru oraz automaty Arcade, które uatrakcyjnią każdą imprezę o tematyce sportowej – i nie tylko.
Światowej klasy trenerzy chcieliby mieć taką kontrolę nad swoimi piłkarzami. Przez chwilę i Ty możesz stać się menadżerem drużyny, a także poczuć dreszczyk emocji i poprowadzić kadrę do zwycięstwa. To co wyróżnia Super Kixx Pro na wynajem od standardowych piłkarzyków to designerski wygląd, a także brak możliwości manipulowania. Można również zapomnieć o zgubionych piłkach podczas rozgrywki.

Dane Techniczne
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 60 kg
Wymiary do transportu: szerokość 90 cm, długość 150 cm, wysokość 140cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 90 cm, długość z drążkami 180 cm, wysokość 140 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (min. szerokość 90 cm, długość 200 cm)

piłkarzyki na imprezy integracyjne

atrakcje do strefy rozrywki wynajem

Piłkarskie stanowiska zręcznościowe do gry wynajem